Wyróżnia nas przede wszystkim profesjonalizm. Oferujemy Klientom kompleksową naprawę i serwis sprzętu komputerowego.

Mamy całkowitą pewność, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nowoczesnemu zapleczu w postaci różnych urządzeń pomiarowych oraz doskonałej organizacji pracy będziemy w stanie uporać się nawet z najtrudniejszymi i najbardziej skomplikowanymi usterkami.

Działamy w oparciu o kilka podstawowych zasad, które stanowią filary naszej oferty.


FILAR PIERWSZY – PROFESJONALNA DIAGNOZA

Nie podejmujemy się jakichkolwiek działań bez dokonania wstępnej diagnozy, czyli rozpoznania problemu. Dysponując wiedzą oraz doświadczeniem jesteśmy w stanie dokonać tego w możliwie jak najkrótszym terminie. Ponadto – diagnozę przeprowadzamy zupełnie za darmo. To bowiem od niej zależą dalsze nasze działania zmierzające do całkowitego usunięcia zgłoszonego i rozpoznanego problemu. Pragniemy, by nasi Klienci mieli do nas całkowite zaufanie – dlatego też opłaty pobieramy jedynie za te usterki, które usuwamy, nie zaś za te, które diagnozujemy. Ponadto – taki model współpracy pozwala nam rzetelnie przygotować plan kosztów związanych z dalszymi działaniami serwisowymi. Mogą więc Państwo już na początku się z nimi zapoznać.


FILAR DRUGI – NIE TYLKO NAPRAWA, ALE I WSPARCIE DORADCZE

Dla wielu firm serwisowych najważniejszą usługą jest naprawa sprzętu komputerowego. Jednak dla nas współpraca z Klientem oznacza również stałe dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, a więc również wsparcie doradcze, które pragniemy Państwu zapewnić.
Śledzimy zmieniające się trendy oraz nowości technologiczne, które dynamicznie przeobrażają branżę komputerową i dzielimy się tą wiedzą z naszymi klientami. Nasze rozwiązania są w pełni dopasowane do ich potrzeb dzięki czemu, decydują się na urządzenia, oprogramowanie i systemy o najlepszych parametrach, dobranych pod kątem sposobu eksploatacji sprzętu komputerowego.


FILAR TRZECI – BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW

Już po wstępnej diagnozie, której dokonujemy za darmo, przedstawiamy Klientom planowane koszty naprawy bądź modyfikacji sprzętu. Dbamy również i o to, by warunki współpracy z Klientem były całkowicie przejrzyste, dlatego też nie pobieramy jakichkolwiek zaliczek. Niezależnie od tego, czy zlecają nam Państwo wymianę zużytych części, czy też kompleksowy serwis laptopów – wszelkie opłaty pobierzemy dopiero po wykonaniu powierzonych nam zadań.


FILAR CZWARTY – PEŁEN PROFESJONALIZM (GWARANCJA JAKOŚCI)

W trakcie codziennej pracy szczególną uwagę zwracamy na wysoką jakość naszych działań. Jako profesjonaliści,
całkowicie pewni skuteczności świadczonych usług, obejmujemy je pełną gwarancją. Dzięki temu mogą mieć Państwo
bezapelacyjną pewność co do ich ostatecznego efektu. Niezależnie od tego, czy współpracujemy z Klientem
indywidualnym, czy też biznesowym – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się dobrać najbardziej
optymalne rozwiązania serwisowo-naprawcze.


FILAR PIĄTY – KONKURENCYJNE CENY
Pragniemy, by trosce o funkcjonalność sprzętu komputerowego nie towarzyszyły wysokie koszty, dlatego też stale dbamy o to, by ceny świadczonych przez nas usług były konkurencyjne.