Z biegiem lat coraz większa liczba osób zamienia komputery stacjonarne na wygodniejsze w transporcie urządzenia przenośne. Mając tego świadomość, naszym Klientom oferujemy profesjonalny serwis laptopów. Chcąc przekazywać naszym Klientom wyłącznie najkorzystniejsze rozwiązania, nasze zaplecze przez cały czas wzbogacamy o najnowocześniejsze programy i urządzenia przeznaczone do naprawy przenośnych sprzętów.

 

  

 
 

 

Nasze usługi obejmują między innymi naprawę lub wymianę:

  • matryc – w przypadku niewyraźnego lub zamazanego obrazu dokonamy profesjonalnej analizy i podamy przyczynę takiego stanu rzeczy. W razie urazu mechanicznego, wymienimy zbitą lub pękniętą matrycę. Oferujemy artykuły dostosowane do wielu modeli laptopów,
  • płyt głównych – w przypadku uszkodzenia płyty głównej sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana i wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Wiele osób próbuje samodzielnie podejmować się naprawy laptopa, jednak jest to dość ryzykowne – najczęściej po krótkim czasie urządzenie na nowo ulega awarii.
    Ponadto nie posiadając dostatecznej wiedzy na temat budowy sprzętu, bardzo często chcąc usunąć usterkę, można uszkodzić inny element. Z tego względu w naszym serwisie montujemy specjalne podzespoły, zapewniające długie działanie,
  • obudów i zawiasów – do naszego serwisu najczęściej trafiają urządzenia uszkodzone mechanicznie, a także sprzęty, które przez częste, codzienne użytkowanie zużyły się i potrzebują profesjonalnej naprawy. Nierzadko zdarza się tak, że drobne usterki zostają lekceważone – niesłusznie, mogą one doprowadzić do o wiele poważniejszych uszkodzeń obudowy lub matrycy.

Oferowana przez nas naprawa laptopów jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak również do klientów biznesowych.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całą ofertą naszego serwisu. W razie jakichkolwiek wątpliwości z przyjemnością odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania. Podpowiemy, w jakiej sytuacji oddanie laptopa do serwisu będzie opłacalne, a kiedy lepiej zainwestować w nowy sprzęt.